Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мій таємний роман (2017)

Мій таємний роман (1 сезон) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Звук: STEPonee, Двоголосий
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Мелодрами, Серіали
  • Країна: Корея Південн
  • Тривалість: 60 хв. /01:00
  • Режисер: Кн Чхор-у
Дивитися всі серії серіалу Мій таємний роман (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Молодий чоловік безсоромно користується стном і стновищем своєї сім'ї зрди влсного здоволення. Нслідки розвг його не особливо хвилюють, оскільки він відпочивє в дорогих клубх, вибирючи дівчт тільки н одну ніч. Подібне положення спрв не влштовує стрше покоління сім'ї, що сподівється в нйближчому мйбутньому злучити юнк у сімейну спрву. Химерний спдкоємець не годиться н роль спрведливого керівник, тому Чх Джин Кк продовжує веселитися. Одного рзу він знйомиться з соромливою Юмі, пр незрозумілим чином проводить ніч рзом. Якщо для хлопця це звичйн спрв, то дівчин приходить в жх від того, що нробил.

Непомітно вон покидє номер готелю, не знючи про те, що зовсім скоро випдковим кохнцям нлежить зустрітися знову. Через кільк років Юмі приходить н роботу в нйбільшу корпорцію, де її керівником стє Джин Кк. Повторн зустріч приводить молодих людей в шоковий стн, дже вони ніколи не сподівлися зустрітися знову. Вони нмгються зробити вигляд, що ніколи не бчили один одного до сьогоднішнього дня, ле спогди і почуття ось-ось вирвуться н волю. Їх гр виявиться прогрною, дже обидв тк і не змогли збути один одного.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: zombie, додано 3-06-2017, 10:59
Відгуків 0
Переглядів: 1 018

Мій таємний роман (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий