Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Свідки (2017)

Свідки (2 сезон) онлайн українською

 • Якість: HDRip
 • Рік виходу: 2017
 • Жанр: Кримінал, Серіали
 • Країна: Росія
 • Режисер: Ігор Ромащенко
Дивитися всі серії серіалу Свідки (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Сучасні злочинці користуються всіма благами науково – технічного прогресу, що дозволяє здійснювати злодіяння легко, швидко, не залишаючи слідів. Слідчі розуміють, що тепер і їм необхідно йти в ногу з часом. Для розслідування злочинів створюється спеціальний відділ під командуванням Андрія Громова, оснащений за останнім словом техніки. Члени команди довели ефективність роботи, з легкістю розкриваючи будь-які злочини, демонструючи відмінні результати. Агенти прекрасно розбираються в комп'ютерах, криміналістичної експертизи, аналітики і оперативники швидко здобудуть необхідні докази та інформацію. Будується доказова база на основі допитів свідків, проводяться очні ставки, в кінцевому підсумку винні відправляються за грати. Наявність власної пересувної лабораторії дозволяє не втрачати час, отримуючи перші результати вже на місці злочину.

Андрій Громов зарекомендував себе як чесний, принциповий, безкомпромісний начальник, для якого налагоджена робота в команді є показником його вміння керувати колективом. Він намагається тримати все під контролем, шанобливо ставиться до всіх співробітників, які формують відмінну і злагоджену команду. Не кожен, хто знаходиться під підозрою, обов'язково є злочинцем – необхідна доказова база буде зібрана. Поява у відділі Маргарити Корецької виявиться непростим випробуванням для Громова. Вікторія Орлова важко переживає невдачі в особистому житті, але вони не завадять їй плідно працювати. Іван Крестовський, хоч і захоплювався алкоголем після загибелі улюбленої жінки, але не втратив навичок і професіоналізму, що дозволило йому реабілітуватися і стати кращим співробітником. Вони склали гідну команду, здатну впоратися зі злочинами будь-якої складності.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: adminko, додано 1-12-2018, 12:37
Відгуків 0
Переглядів: 3 077

Свідки (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

 • Укр.1
 • Укр.3
 • Укр.2
 • Рос.-Укр.
 • Рос.
 • Рос.

Додаткові матеріали

 • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: