Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Свідки (2017)

Свідки (2 сезон) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Кримінал, Серіали
  • Країна: Росія
  • Режисер: Ігор Ромщенко
Дивитися всі серії серіалу Свідки (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Сучсні злочинці користуються всім блгми нуково – технічного прогресу, що дозволяє здійснювти злодіяння легко, швидко, не злишючи слідів. Слідчі розуміють, що тепер і їм необхідно йти в ногу з чсом. Для розслідувння злочинів створюється спецільний відділ під комндувнням Андрія Громов, оснщений з остннім словом техніки. Члени комнди довели ефективність роботи, з легкістю розкривючи будь-які злочини, демонструючи відмінні результти. Агенти прекрсно розбирються в комп'ютерх, кримінлістичної експертизи, нлітики і опертивники швидко здобудуть необхідні докзи т інформцію. Будується докзов бз н основі допитів свідків, проводяться очні ствки, в кінцевому підсумку винні відпрвляються з грти. Нявність влсної пересувної лборторії дозволяє не втрчти чс, отримуючи перші результти вже н місці злочину.

Андрій Громов зрекомендувв себе як чесний, принциповий, безкомпромісний нчльник, для якого нлгоджен робот в комнді є покзником його вміння керувти колективом. Він нмгється тримти все під контролем, шнобливо ствиться до всіх співробітників, які формують відмінну і злгоджену комнду. Не кожен, хто знходиться під підозрою, обов'язково є злочинцем – необхідн докзов бз буде зібрн. Появ у відділі Мргрити Корецької виявиться непростим випробувнням для Громов. Вікторія Орлов вжко переживє невдчі в особистому житті, ле вони не звдять їй плідно прцювти. Івн Крестовський, хоч і зхоплюввся лкоголем після згибелі улюбленої жінки, ле не втртив нвичок і професіонлізму, що дозволило йому ребілітувтися і стти крщим співробітником. Вони склли гідну комнду, здтну впортися зі злочинми будь-якої склдності.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: adminko, додано 23-08-2018, 22:59
Відгуків 0
Переглядів: 2 252

Свідки (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий