Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Маша і Ведмідь: Машині страшилки (2014)

Маша і Ведмідь: Машині страшилки (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Маша і Ведмідь: Машині страшилки (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Длеко-длеко в темному-темному лісі живе мленькленьк дівчинк Мш. Як дуже любить темної-темної ночі, коли н вулиці блискє блисквк і н весь ліс чути гуркіт грому, сидячи під своїм чорним-чорним ковдрою розповідти всякі стршилки

А якщо серйозно, то і без ковдри, темної ночі і длекого лісу нвіть серед білого дня Мш ще той мстк придумти якусь історію про чудовиськ, відьом, дрконів т інших стршилок. І розповісти її своїм мленьким слухчм. Не з шкідливості (хоч і з неї теж), просто з-з своєї невгмовної фнтзії і схильності придумувти І нвіть не дивлячись н те, що Ведмідь не дозволяє їй дивитися фільми жхів і стрнно вимикє телевізор н ніч, Мш все одно знходить, як обійти зборону, і ндивитися усіляких стршилок. Про яких потім пів ночі розповідє, нмгючись зснути. Хоч, в силу свого веселого хрктеру і стршилки у неї виходять веселі, добрі, і мйже звжди зі щсливим кінцем. Тому влштовуйтесь зручніше з ( ще крще злзьте під ковдру з головою) і слухйте «Мш і Ведмідь. Мшкині стршилки».
Автор: adminko, додано 14-07-2018, 02:54
Відгуків 0
Переглядів: 1 043

Маша і Ведмідь: Машині страшилки (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий