Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Маша і Ведмідь: Машині страшилки (2014)

Маша і Ведмідь: Машині страшилки (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Маша і Ведмідь: Машині страшилки (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Далеко-далеко в темному-темному лісі живе маленька-маленька дівчинка Маша. Яка дуже любить темної-темної ночі, коли на вулиці блискає блискавка і на весь ліс чути гуркіт грому, сидячи під своїм чорним-чорним ковдрою розповідати всякі страшилки

А якщо серйозно, то і без ковдри, темної ночі і далекого лісу навіть серед білого дня Маша ще той мастак придумати якусь історію про чудовиськ, відьом, драконів та інших страшилок. І розповісти її своїм маленьким слухачам. Не з шкідливості (хоча і з неї теж), а просто з-за своєї невгамовної фантазії і схильності придумувати І навіть не дивлячись на те, що Ведмідь не дозволяє їй дивитися фільми жахів і старанно вимикає телевізор на ніч, Маша все одно знаходить, як обійти заборону, і надивитися усіляких страшилок. Про яких потім пів ночі розповідає, намагаючись заснути. Хоча, в силу свого веселого характеру і страшилки у неї виходять веселі, добрі, і майже завжди зі щасливим кінцем. Тому влаштовуйтесь зручніше за (а ще краще залазьте під ковдру з головою) і слухайте «Маша і Ведмідь. Машкині страшилки».
Автор: adminko, додано 6-05-2019, 13:47
Відгуків 0
Переглядів: 4 414

Маша і Ведмідь: Машині страшилки (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: