Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Доктор Плюшева (2017)

Доктор Плюшева (3 сезон) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Звук: Дубляж
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Мультфільми, Серіали
  • Країна: Ірлндія, США
  • Тривалість: 11 хв.
  • Режисер: Нортон Вірген
Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Доктор Плюшева (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Мленькій дівчинці Дороті всього лише шість років, вон вже знє, ким хоче стти, коли виросте. Як і її мм, вон стне хорошим лікрем, і буде допомгти хворим людям. Знючи про зхоплення доньки, мм подрувл їй ігршковий стетоскоп, медичний хлт, який опинився в прямому сенсі слов чрівним. З його допомогою мля перетворюється у смого лікря, і може розмовляти з ігршкми, і лікувти всі їхні хвороби. Вон зводить собі особливу зошит, куди зписуються всі дігнози, з якими вон коли-небудь стиклся. А якщо їй щось незрозуміло – вон звертється з пордою до своєї мудрої мтусі.

Тепер у неї є свій особистий кбінет, де вон проводить огляди, допомгє їй у цьому мленький пустотливий дркончик Стффи, рожев бегемотих Хеллі, що грє роль медсестри, і мил біл овечк Ленні, як більше всього н світі любить обіймтися. Ляльки нзивють її доктор Плюшев, і звертються кожен рз, коли відчувють якусь проблему всередині себе. І хоч деколи їм бувє стршно лікувтися, ле доброт і життєлюбність мленького доктор допомгють їм подолти всі сумніви. Рзом вони прекрсн комнд, рятує весь ігршковий світ від численних зхворювнь.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: zombie, додано 6-12-2017, 23:25
Відгуків 1
Переглядів: 9 699

Доктор Плюшева (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
євген 2 лютого 2018 18:18
знаєте, коли пишуть "з українським дубляжем", то я звик вірити написаному. але тут таа ситуація, що "написано на огорожі" (заборі)... вірити не можна. звичайна брехня.
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий