Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Королева детектива (2017)

Королева детектива (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Королева детектива (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Головн героїня з дитинств знл, чого хоче від життя, і ким вон буде прцювти, коли виросте. Їй дуже подоблося читти всілякі детективні історії, і предствляти себе н місці сищик, вміло розслідує зплутну спрву про вбивство. Дівчин провчился в школі, і зібрлся вступти н юридичний фкультет, щоб в подльшому втілити свою мрію. Але очевидно їй долею було уготовно зовсім інший шлях. Тк вийшло, що вон зустріл кохння всього життя. І це почуття нстільки зволоділ нею, що вон збул про все н світі.

Після нетривлого ромну зкохні вирішили одружитися, і молод дружин поствил хрест н своїй кр'єрі. Відтепер вон зймлся тільки домшніми спрвми, і обмежил коло своїх інтересів плнми чоловік. Але дуже скоро їй стл нбридти тк нудн й одномнітн життя, і героїня зтужил про двні чси, коли вон могл зймтися тим, що їй по-спрвжньому подобється. Невідомо, чим би все зкінчилося, якби одного рзу їй не випв шнс втілити свої мрії в рельність. Поруч з її новим будинком стлося згдкове злочин, і дівчин збирється спробувти себе в ролі детектив, смостійно обчисливши злочинця.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: zombie, додано 5-04-2018, 20:15
Відгуків 0
Переглядів: 1 185

Королева детектива (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий