Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Монарх (2017)

Монарх (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Монарх (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. У далекому XVIII столітті Корея переживала смутні часи. У живе за рахунок своїх водних сховищ місті Чосон з'являється група осіб, наділених владою і багатством. Використовуючи свої гроші і зв'язки, вони прибирають до рук все водосховища, обрізаючи доступ до них простому народу. Мирні жителі, які не уявляють свого життя без рибалки, страждають від свавілля можновладців, а часом і просто голодують, не маючи іншої їжі. Тих, що зневірилися, хто порушував кордону приватизованих політиками ділянок, чекало суворе покарання.

У цей непростий для країни період готується зійти на престол принц Лі Сун. Він є останньою надією свого народу. Адже якщо монарх не відновить справедливість, і не поверне людям їх національну спадщину, то більше ніхто не зможе їм допомогти. Майбутній правитель розуміє, що від його рішень залежить доля його держави, але люди, з якими йому доведеться мати справу, дуже підступні, і запросто можуть прибрати його зі свого шляху. Тому відстоювати права населення користуватися тим, що належить їм по праву, слід дуже обережно. До того ж єдиним в уряді людиною, що розділяють його точку зору, є його кохана Га Ин.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: zombie, додано 15-03-2019, 19:36
Відгуків 0
Переглядів: 2 478

Монарх (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: