Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Загадки планети Земля (2017)

Загадки планети Земля (4 сезон) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Звук: Discovery
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Документальні, Серіали
  • Країна: США
  • Тривалість: 44 хв.
  • Режисер: Деніел Едврдс
Дивитися всі серії серіалу Загадки планети Земля (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Бгто років тому знння людств про плнеті Земля були вельми мізерними, і люди вірили, що вон стоїть н трьох китх. Але з розвитком новітніх технологій стло відомо, що це длеко не тк. З тих пір вчені всього світу продовжують досліджувти плнету, знходячи н ній все більше дивного. Виявивши і вивчивши нові землі, вони знйшли н них незвичйні речі - яскрво-червоні, небесно-блкитні, бо отруйні сірчні озер, зибучі піски, тк смо небезпечні извергющиеся вулкни. Вони були вржені крсою потужних водоспдів, соляних печер, і різномнітністю морського дн. І чим більше було відкриттів, тим сильніше їм хотілося пізнти ткий дивовижний світ.

Вивчивши всі земні крси, вони зглибилися в історію, і спробувли розгдти згдки величних пірмід і величезних км'яних боввнів. Щодня по всьому світу проводяться рхеологічні розкопки, з допомогою яких людям стє відомо все більш нов інформція про длеке минуле, і про відвідувння Землі більш розвинутими цивілізціями з космосу. Але нвіть зрз, коли, здвлося б, все вивчено, і сучсної людини прктично нічим здивувти, злишился невивченою велик чстин повного згдок підводного світу.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: adminko, додано 15-10-2018, 09:49
Відгуків 0
Переглядів: 2 218

Загадки планети Земля (4 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий