Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Загадки планети Земля (2017)

Загадки планети Земля (4 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Загадки планети Земля (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Багато років тому знання людства про планеті Земля були вельми мізерними, і люди вірили, що вона стоїть на трьох китах. Але з розвитком новітніх технологій стало відомо, що це далеко не так. З тих пір вчені всього світу продовжують досліджувати планету, знаходячи на ній все більше дивного. Виявивши і вивчивши нові землі, вони знайшли на них незвичайні речі - яскраво-червоні, небесно-блакитні, або отруйні сірчані озера, зибучі піски, а так само небезпечні извергающиеся вулкани. Вони були вражені красою потужних водоспадів, соляних печер, і різноманітністю морського дна. І чим більше було відкриттів, тим сильніше їм хотілося пізнати такий дивовижний світ.

Вивчивши всі земні краси, вони заглибилися в історію, і спробували розгадати загадки величних пірамід і величезних кам'яних бовванів. Щодня по всьому світу проводяться археологічні розкопки, з допомогою яких людям стає відомо все більш нова інформація про далеке минуле, і про відвідування Землі більш розвинутими цивілізаціями з космосу. Але навіть зараз, коли, здавалося б, все вивчено, і сучасної людини практично нічим здивувати, залишилася невивченою велика частина повного загадок підводного світу.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: adminko, додано 1-12-2018, 09:14
Відгуків 0
Переглядів: 4 547

Загадки планети Земля (4 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: