Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ 96 душ (2016)

96 душ (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм 96 душ (2016) безкоштовно з українським дубляжем. З самого зародження аналітичної думки і методів пізнання світу людина б'ється над питанням душі. Що це, просто теологічна вигадка для маніпуляції суспільною свідомістю, чи дійсно існує і найважливіша частина людини? Відповіді на це питання немає і донині. Але це не зупиняє численні допитливі розуми від їх експериментів і спроб щось зрозуміти. Причому досліджувати феномен душі беруться не тільки геніальні теоретики своїх проплачених урядових лабораторіях. Але і провінційні «гаражні винахідники».

І одного разу один з подібних головастих гризунів наукового граніту здійснив черговий прорив – придумав пристрій, який допомагає «бачити» запахи. І хоча він мав намір вирішити зовсім іншу проблему, досліджуючи «96 душ» своїх мимовільних піддослідних, цей винахід став одним з найбільших в історії. Адже в ньому виявився вельми цікавий побічний ефект – можливість читати думки, і бачити «голови» людей наскрізь. Що під час перевірки приладу призвело до досить несподіваних результатів.
Автор: zombie, додано 6-06-2017, 11:22
Відгуків 0
Переглядів: 2 463

96 душ (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: