Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фотограф (2016)

Фотограф (2016) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Багатоголосий
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Трилери, Драми
  • Країна: Кнд, США
  • Тривалість: 92 хв. /01:32
  • Режисер: Ед Гсс-Доннели
Дивитися повний фільм Фотограф (2016) безкоштовно з українським дубляжем. ф"> Незвжючи н зовнішнє покзний спокій Джейн в душі переживл цілу бурю емоцій. Які не двли їй спокійно жити, і нсолоджувтися рдісним «сьогодні». Адже мючи все – відмінного люблячого чоловік, успішну дочк і міцну сім'ю, вон нполегливо відчувл брк чогось вжливого, знчущого. Того, визнчення чого не вдвлося виділити з пм'яті, як не стрйся. І чомусь дівчину тягло до стрих покинутих хтх, двно втртили своїх господрів. Вон нвіть зхопился фотогрфією, нмгючись вгмувти незрозумілий і незнний голод у творчості. А зодно і спробувти зрозуміти, що ж тк привблює її в спорожнілих і підлозі обрушеного стінх, які стли головним об'єктом її фотогрфій.

І одного рзу Джейн нтрпил н дивний будинок. Який вбив і злучв її більше з інших. З ним вон відчувл особливу зв'язок, яку не могл пояснити. Як ніби цей будинок був її, в якийсь з минулих життів. З-з цього відчуття «Фотогрф» зтримлся допізн н зйомкх. А повертючись додому потрпил в жхливу врію, ледь не втртивши життя. Після якої втртил більшу чстину своєї пм'яті, і ще довго безуспішно нмглся побороти мнезію і повернути контроль нд влсними спогдми. І в кінцевому підсумку чоловік, не витримвши стржднь кохної, вирішує оргнізувти їй невелику поїздку по домівкх, де вон прцювл, включючи остнній. Бути може, це поверне втрчені ділянки минулого?
Автор: adminko, додано 27-08-2018, 11:03
Відгуків 0
Переглядів: 1 130

Фотограф (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий