Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Агент (2017)

Агент (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Агент (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Розпечена, позбавлена води і будь-якої рослинності пустеля зовсім не підходить для життя або розваг. Зате відмінно підійде для практики у володінні вогнепальною зброєю. Вирішила зайнятися компанія молодих хлопців, вибираючи як максимально незвично і цікаво провести свої вихідні. І прихопивши кілька вогнепальних одиниць, рвонули в піски, подалі від останньої рейнджерской застави або населеного пункту.

І забралися, мабуть, навіть занадто далеко. Туди, куди до них ще не забрідав жоден представник людського роду. Хоча з вигляду ті піски нічим не відрізнялися від решти піску, застилающего округу на багато миль навколо Але все ж хлопці опинилися в місці, де колись стояв древній храм, в якому приносили жертви злобному і кровожерного божеству. Яке все це час тільки й чекало черговий годівлі, і сприйняло гостей пустелі виключно в якості їжі І незабаром проти своєї волі один з хлопців – коли душа компанії, а тепер «Агент» темних сил, став головною загрозою для людства. Адже якщо він добереться до найближчого населеного пункту, то зло одержить доступ до інших людських душах.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: zombie, додано 6-06-2017, 11:44
Відгуків 0
Переглядів: 1 497

Агент (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: