Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Влада вогню (2002)

Влада вогню (2002) онлайн українською

Дивитися повний фільм Влада вогню (2002) безкоштовно з українським дубляжем. Давним-давно забуті легенди про драконів і магію виявилися жорстокою правдою – вогнедишні хижаки і правда існували на Землі багато століть тому. І, на жаль, далеко не всі з них померли. Деякі просто впали в сплячку, сховавшись у надійних підземних печерах. Одна з них була зруйнована при будівництві нової гілки лондонського метрополітену, потривоживши спокій доісторичного чудовиська 20 років потому весь світ опинився на межі зникнення – всюди панувала «Влада вогню». Дракони, вирвавшись на волю, і тепер не стримувані магією розплодилися, і захопили весь світ, змушуючи людство злякано ховатися під землею і за стінами нечисленних замків

Одна з останніх груп, що вижили під проводом Куїнна, яким пощастило в момент апокаліпсису зайняти маленьку укріплену фортецю, з останніх сил тримає оборону від вогнедишних тварюк. Але при цьому лідер угруповання вважає, що єдиний шанс вижити – перечекати поки дракони самі не вимруть, на цей раз остаточно. А ось з'явився раптово в його дверей Ван Зан із залишками своїх людей, навпаки – переконує вийти за стіни і дати драконам бій.
Автор: adminko, додано 6-06-2017, 11:33
Відгуків 0
Переглядів: 4 064

Влада вогню (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: