Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гроші (2017)

Гроші (2017) онлайн українською

Деньги
Дивитися повний фільм Гроші (2017) безкоштовно з українським дубляжем. З-за складної ситуації в країні в 1991 році держава була змушена просити «Гроші» у своїх закордонних партнерів для стабілізації внутрішньої економіки. І вони люб'язно надали необхідні кошти. Але до кінцевого пункту призначення доїхала аж ніяк не вся сума. Приблизно 1 мільйон рублів був викрадений в аеропорту Шереметьєво, після доставки грошей міжнародною місією.

Тоді це гучна справа облетіло всю країну. І по гарячих слідах злочинців був пущений один з кращих слідчих – Костянтин Громов. Який, проте, так і не зумів знайти зачіпок ні щодо підозрюваних осіб, щодо схеми викрадення – гроші наче крізь землю провалилися в момент розвантаження. Причому абсолютно безслідно і без чийогось втручання Цілих 25 років слідчий прожив з думкою про те, що провалив одна з найважливіших справ в історії держави. Але після закінчення цього часу несподівано знайшов зачіпки, щодо справи 1991 року. Причому досить вагомі. І, звичайно ж, вирішив довести розпочату одного разу до кінця – знайти винних і домогтися їх укладення за ґрати.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 6-12-2017, 23:27
Відгуків 0
Переглядів: 2 128

Гроші (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: