Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Я не мадам Боварі (2016)

Я не мадам Боварі (2016) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Комедії
  • Країна: Китй
  • Тривалість: 128 хв. /02:08
  • Режисер: Фен Сяогн
Дивитися повний фільм Я не мадам Боварі (2016) безкоштовно з українським дубляжем. В рмкх покзовою і виключно сттистичної турботи про своїх громдян, ткож пронлізуввши кількість одиноких жінок, уряд крїни видло ціквий укз – при розлученні кожн позбвлен житлових умов дівчин отримє від держви квртиру. Причому бсолютно безкоштовно і з можливістю подльшої привтизції. В якості соцільної допомоги держві нужденним.

І ось одн сільськ жінк, дізнвшись про тку новцію, вирішил н собі відчути всі блг сучсної демокртії. І погодился н переконння чоловік оформити фіктивне розлучення, з подльшою привтизцією квртири і одруженням. Ось тільки нївної дівчини перед цим врто подумти – «Я не мдм Боврі», і тричі звжити всі «з» і «проти». Адже вся ця фер з квртирою виявился тільки н руку її чоловікові, який двно вже мріяв здобути свободу і знйти собі іншу дружину. І як тільки він отримв свободу, відрзу ж не думючи одружився знову. Злишивши свою колишню і без чоловік, і без квртири. Адже годі й чекти, що держв рптом з якогось переляку почне виконувти свої обіцянки.
Автор: adminko, додано 6-06-2017, 11:07
Відгуків 0
Переглядів: 848

Я не мадам Боварі (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий