Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Привид в обладунках 2: Невинність (2004)

Привид в обладунках 2: Невинність (2004) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Привид в обладунках 2: Невинність (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Справа ляльковода стало першим, але далеко не останнім у низці проблем ознаменували початок нової ери – ери розумних кіборгів. І незабаром біля дев'ятого відділу і його співробітника Бато з'явилося нове, не менш важливу ніж попередня справа – розслідування цілої низки вбивств, які вчинили новітні роботи. Жертвою яких майже завжди ставали їх господарі.

Таке нетипове для штучного інтелекту поведінка могла б сигналізувати про якийсь заводський дефект, шлюб прошивки, або навіть умислах розробників, з незрозумілих причин закладеному ними в програму. Якби не подальші дії роботів, які після вбивства господарів часто-густо самоуничтожались без будь-яких листів, записів або сигналів, що пояснюють їх поведінку. Тим самим не тільки ставлячи хрест на спробах зрозуміти причини своїх вчинків, але і позбавляючи наслідок доказів по даному злочину. Але це, як виявилося, не найдивніше. Адже чим більше Бато занурюється в цю справу, тим більше воно стає схоже на простий і з тим же неймовірно складне питання – чи є душа не тільки у людини?
Автор: zombie, додано 6-06-2017, 11:03
Відгуків 0
Переглядів: 2 313

Привид в обладунках 2: Невинність (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: