Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Стрекоза (2017)

Стрекоза (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: США
  • Режисер: Maribeth Romslo
Дивитися повний фільм Стрекоза (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Через свого, длеко виходить з рмки звичного, мислення, Анну мло хто розумів. Не кжучи вже тому, щоб підтримувти її. В тому числі і її мти, як не поділял пргнення своєї дочки, і не розуміл дівчину у її творчих починннях, і, як їй здвлося, зробил все, щоб мксимльно усклднити своєму чду життя. Тому, як тільки юн художниця стл трохи стршою, вон втекл від своєї сповненої труднощми сірого життя, слідуючи з мрією

Але коли через довгі роки її серйозно пострілу ммі зндобился допомог і догляд, Гнн все ж не думючи кинул своє ремесло і приїхл в бтьківський дім. Туди, де пройшло її нсичене різномнітними пригодми і труднощми дитинство І з її приїздом він знову нповнився свркми, суперечкми і проблемми, величезн кількість яких дівчин привезл з собою Але знйшовши серед стрих речей свій мленький, стренький поштову скриньку, Анн несподівно зрозуміл, що нспрвді все длеко не тк, як здвлося їй всі ці роки. І це сме вон, не її мм, нічого не розуміл і не хотіл розуміти.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: zombie, додано 6-06-2017, 12:52
Відгуків 0
Переглядів: 1 453

Стрекоза (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий