Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ D: Спрага крові (2000)

D: Спрага крові (2000) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм D: Спрага крові (2000) безкоштовно з українським дубляжем. Майже тисячу років після ядерного холокоста людство розділилося на дві еволюційні гілки – люди і вампіри. Ті самі кровососи, про яких складали легенди і казки стали суворою реальністю. Більше того, значно перевершуючи простих людей в силі і живучості, вони на довгі тисячоліття стали домінуючим видом на Землі, поневолити людство і використовуючи своїх предків як ферму по виробництву крові. Але поступово мутовані гени почали вироджуватися. А стараннями мисливців на вампірів популяція кровососів стала стрімко зменшуватися. До тих пір, поки останні з них не сховалися в містах-фортецях, надійно захищають їх від будь-якої загрози. Точніше захищали. До тих пір, поки якийсь вампір Майєр не викрав спадкоємицю одного знатного і багатого роду – Шарлотту.

Сімейство якої найняло найкращого мисливця на кровососів – полукровку Ді – гібрида людини і вампіра. Який за досить кругленьку суму зобов'язався доставити Шарлотту додому живою чи мертвою. Ще не підозрюючи, що в цьому викраденні не все так, як здається на перший погляд, адже в ньому замішана взаємна любов.
Автор: zombie, додано 6-06-2017, 12:56
Відгуків 0
Переглядів: 2 159

D: Спрага крові (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: