Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Привид в обладунках (1995)

Привид в обладунках (1995) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Привид в обладунках (1995) безкоштовно з українським дубляжем. У далекому 2029 році всесвітня мережа окутала всю планету. А розвиток комп'ютерних технологій дозволило створювати просунутих роботів і навіть кіборгів – гібридні одиниці між людиною і роботом. Які замінили собою поліцію, внутрішні відомства і агентів спеціальних служб, забезпечуючи спокій і порядок громадян єдиного світу. З-за чого рівень злочинності знизився фактично до нуля.

Але незабаром над світом нависла нова загроза. Якийсь «ляльковод» - комп'ютерний геній, без проблем зламує урядові сервера, знайшов як перетворити найсильніші сторони людства в його слабкості. І змусити людей і роботів танцювати під власну дудку, завжди залишаючись на два а то й три кроки попереду правоохоронців. Тому до затримання злочинця довелося підключати спеціальний підрозділ – дев'ятий відділ. Який очолює «Привид в обладунках» - досвідчений кіборг передового зразка. Але ганяючись за ляльководом по всій мережі і не її, шукачі ще не підозрюють що самі того не бажаючи просто танцюють під дудку зловмисника, втілюючи в реальність його підступний план.
Автор: zombie, додано 6-06-2017, 12:58
Відгуків 0
Переглядів: 2 422

Привид в обладунках (1995) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: