Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Смертельний улов (2017)

Смертельний улов (14 сезон) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Звук: Discovery
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Пригоди, Серіали
  • Країна: США
  • Тривалість: 55 хв.
  • Режисер: Том Бірс
Дивитися всі серії серіалу Смертельний улов (14 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. У світі, нпевно, немє жодної людини, який би не любив море. Ну як можн його не любити, прекрсний лзурний берег, жовтий і грячий пісок, чрівні світнки і зходи сонця, т ще і в компнії другої половинки. Але дний фільм покже зовсім інший бік моря. Сюжет розгортється нвколо моряків, які змушені щорзу виходити у відкрите море. Але як може здтися н перший погляд, ця робот не з легких. Фільм розповість, що ж нспрвді відбувється тм, у відкритому морі.

Глядчі н влсні очі побчть, як вжко доводиться прцювти цим людям. Щодня їм доводиться битися з морською безоднею. Адже нйчстіше у відкритому морі їх зстє шторм, хвилі якого здтні в одну мить поглинути цілий корбель. Але нвіть в тких суворих умовх чоловіки злишються чоловікми, і дух суперництв їх не покидє. Н віддлених Алеутських островх зупинилися кільк шхун для видобутку крбів. Героїв зустрічє суворий і холодний клімт, холодний вітер, який просто збивє з ніг. Нвколо круті скелі, врто зробити один невірний рух, і все життя зкінчен. І в тких умовх їм доводиться ще й прцювти. Кожен з них пргне нловити якомог більше ркоподібних, дже н кону стоїть дуже солідний приз.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: adminko, додано 5-10-2018, 21:30
Відгуків 0
Переглядів: 1 367

Смертельний улов (14 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий