Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Крикуни 2: Полювання (2008)

Крикуни 2: Полювання (2008) онлайн українською

Дивитися повний фільм Крикуни 2: Полювання (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Після кровопролитних битв на Сіріусі 6б планета офіційно значилася безлюдною. Адже «Крикуни 2: Полювання» на людей була основною задачею яких, ліквідували все живе на її поверхні, самоликвидировавшись коли ворогів більше не залишилося. І ніхто – ні НЭБ-вівці ні повстанці не поспішали повернутися на кинутий аванпост, щоб почати бій з новою силою. Занадто дорогу ціну заплатили за проклятий бериний і ті, і інші

Але незабаром після втрати Сіріуса на Землі в центрі руху борців за свободу отримали сигнал «СОС», відправлений з поверхні занедбаної бази. Невже хтось вижив у тій кривавій різанині, яку влаштували божевільні роботи-вбивці, що бездоганно слідуючи своїй програмі? На Сіріус-6б посланий рятувальний загін. Завдання якого-знайти і евакуювати вижили. Але крім тих, що вижили колоністів на поверхні планети вони зустріли дещо ще – новий вид крикунов. Які зовсім не відключилися, як було прийнято вважати, а навпаки – еволюціонували. Розвиваючись і модернізуючи себе, вони навчилися новим прийомам знищення людей.
Автор: adminko, додано 6-03-2017, 10:22
Відгуків 1
Переглядів: 4 281

Крикуни 2: Полювання (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Генадій 1 червня 2019 01:22
Озвучка російською. Навіщо забивати сео теги "онлайн українською", якщо цього нема.
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: