Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Чужорідний (2016)

Чужорідний (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Чужорідний (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Шлюб сім'ї Едісон вже давно невпевнено хитався. Якщо не сказати висів на волосині – пара була близька до того, щоб розривом відносин поставити остаточну крапку. І намагаючись хоч якось виправити ситуацію, Девід погодився деякий час пожити окремо – як слід все обдумати і відпочити один від одного. Але тільки він покинув рідний дім, відправившись в затяжну відрядження в сусідній штат, як почав хвилюватися про свою дружину Еммі. Адже в новинах передали про кількох падіння літаків на житлові квартали їх рідного містечка

Кинувши все, Девід кинувся додому, але виявив тільки руїни міста – падіння літаків було не випадковим явищем, а спланованим актом агресії. Яку проявив «Чужорідний» організм, намагаючись знищити всіх Землян, і очистити для себе багату на ресурси планету Суцільні камені, кров і спотворені тіла загиблих. І це тільки початок – пробна атака. Абсолютно не зрозуміло чим обернеться для землян завтрашній день. Але як би те ні було, Девід зрозумів, що хоче прожити його з Еммі. Яку ще належить знайти в усьому цьому хаосі.
Автор: adminko, додано 3-09-2017, 13:47
Відгуків 0
Переглядів: 1 596

Чужорідний (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: