Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Не відпускай мене (2010)

Не відпускай мене (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Не відпускай мене (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Звичайно, життя в інтернаті далеко не цукор. Але на відміну від інших подібних закладів, Хейлшем був справжнім раєм для знедолених дітей. Тут ніколи не було ніяких проблем з вихователями, а до підопічним ставилися з повагою і майже материнською любов'ю. Крім цього діти отримували відносну свободу, і навіть стимул для розвитку особливих творчих умінь.

В катівнях цього інтернату і виросли Кетті, Томмі і Рут. Яких вихователі завжди виділяли із загальної юрби хлопців, кажучи, що вони особливі. І це дуже подобалося трійцю друзів – відчувати себе не такими як всі. Просити у дорослих "Не відпускай мене" і завжди отримувати тривалі обнімашки. Хоча в чому їх «несхожість» ніхто з хлопців навіть і не здогадувався. Адже насправді жодних виставок дитячих робіт, куди забирали їх картини, не існувало зовсім. А всі оточуючі були такі добрі і ввічливі з ними тільки тому, що з самого народження їм була уготована досить жорстока і сумна доля. Яка трималася в суворій таємниці від всіх вихованців «особливого» інтернату. Саме тому, ніхто з хлопців, як би не старався, так і не міг пригадати своїх батьків, або дізнатися що-небудь про їх долю.
Автор: adminko, додано 6-03-2017, 10:26
Відгуків 0
Переглядів: 4 722

Не відпускай мене (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: