Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Свята сімка - Бібліотека вічності і дівчина-алхімік / Єдність семи магів (2017)

Свята сімка - Бібліотека вічності і дівчина-алхімік / Єдність семи магів (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Свята сімка - Бібліотека вічності і дівчина-алхімік / Єдність семи магів (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Після дотику Аратти до гримуару Ліліт в просторовому полотні сталися розриви. З одного боку з'явилася Lilim – маленька дівчинка, яка чомусь вважала Арату і Ліліт своїми духовними батьками. Володарка величезної сили, вона могла стати вирішенням багатьох проблем цього світу. Але, на жаль, з її появою баланс сил похитнувся у бік добра. І тому стародавня бібліотека, вхід у яку був століттями прихований між світами, знову відкрилася світу. Разом зі своїм нинішнім володарем – Білим Демоном. Який почав свою подорож у наш світ з прагнення знищити всю Святу Сімку. Так як вважав їх головними претендентами на власний престол і таємні знання бібліотеки.

І тепер, щоб врятувати власні життя і весь світ на додачу, Свята Сімка змушена знову відправитися в небезпечну подорож до стику світів. Де їм належить вбити Білого Демона, і придумати, як зробити так, щоб при цьому сховище величезних знань не розірвало по частинах реальність. А знову зникла, закривши вхід до зали повні нескінченних знань і сил.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 8-06-2017, 11:17
Відгуків 0
Переглядів: 1 448

Свята сімка - Бібліотека вічності і дівчина-алхімік / Єдність семи магів (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: