Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Як приборкати дракона (2010)

Як приборкати дракона (2010) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Як приборкати дракона (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Острів Олух вже давно став резиденцією для цілого племені Вікінгів. Оселившись тут одного разу, під час великого переселення народів, вони освоїли тутешні місця в якості відмінної бази для будівництва флоту і ведення землеробства. Ось тільки одна неприємність заважала вікінгам жити спокійно – сусідство з драконами, які використовували всі сусідні острови в якості перевалочного пункту під час міграцій, а також для виведення потомства.

У зв'язку з цим нескінченна війна з вогнедишними стала справою всього життя для відважних вікінгів. А головним ритуалом посвячення молодих одноплемінників у воїни стало вбивство дракона. І чим жахливіше і сильніше буде повалене тварина, тим вище слава і репутація очікує повернувся додому сміливця. Ось тільки Хіккуп зовсім не такий. Син місцевого вождя він просто зобов'язаний був бути сміливим і рішучим. Але тільки хлопчик був зовсім не таким розумним, чуйним, і жалісним. В результаті замість того, щоб вбити самого страшного вогнедишного монстра, він придумав «Як приручити дракона» і використовувати його для захисту Олуха і вікінгів.
Автор: adminko, додано 24-12-2017, 14:10
Відгуків 0
Переглядів: 12 293

Як приборкати дракона (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: