Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Як приборкати дракона 2 (2014)

Як приборкати дракона 2 (2014) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Як приборкати дракона 2 (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Нчебто недвно дркони і вікінги жили війною між один одним. Дркони нпдли н сел, сплювли їх, вбивли весь худобу, люди нмглися зхистити себе від нпдів, усім способми які знли.

Нш герой Иккинг ніколи не був в ряді воїнів, він був звичйним хлопцем, який не володів мечем, він нвіть не був здтним вікінгом, як його родичі, ле в нього був др, тлнт, який у подльшому визнчив долю свого нроду і припинив війну між людьми т дрконми. Тепер всі живуть у мирі т злгоді. Нш герой Иккинг рзом зі своїм дрконом Беззубиком, відкривють нові місця, розвжючись, випробовують нові винходи. Як-то рз вони знходять крижну печеру, де живуть ціл рс диких дрконів. Вони розуміють, що скоро їх чекє війн, і знову доведеться зхищти своє село.
Автор: adminko, додано 24-12-2017, 14:10
Відгуків 1
Переглядів: 1 436

Як приборкати дракона 2 (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Загрузка...
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
zombie 8 червня 2017 11:46
Із задоволенням дивився першу частину цього мультфільму, тому не зміг пройти повз другу. У центрі всього і раніше протистояння драконів і вікінгів. Дракони продовжують нападати на села, спалювати поля, красти худобу, чому протистояли люди, використовуючи різні методики. Зрозуміло, що в більшості випадків люди програвали. Іккінга не відноситься до тих, хто готовий воювати з драконами, та й могутнім вікінгом виснаженого юнака назвати складно. Він не тільки не володіє мечем, але й не прагне ставати вікінгом. Несподівано він виявив в собі талант втихомирювати драконів, робити їх ручними, що в майбутньому дозволило припинити війни. Тепер воїни і дракони живуть в світі.

У Іккінга з'явився чарівний друг Беззубик, з яким він відкриває для себе неймовірні місця. Друзі відмінно розважаються, подорожують, відчувають деякі винаходи. Виявлення печери з дикими драконами означає тільки одне - людей чекає нова війна, і це протистояння буде найсильнішим. Зауважу, що фільм можна дивитися разом з дітьми - вони точно залишаться в захваті від чарівного дракончика з сильним характером і спрагою допитливості.
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий