Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Як приборкати дракона 2 (2014)

Як приборкати дракона 2 (2014) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Як приборкати дракона 2 (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Начебто недавно дракони і вікінги жили війною між один одним. Дракони нападали на села, спалювали їх, вбивали весь худобу, люди намагалися захистити себе від нападів, усіма способами які знали.

Наш герой Иккинг ніколи не був в ряді воїнів, він був звичайним хлопцем, який не володів мечем, він навіть не був здатним вікінгом, як його родичі, але в нього був дар, талант, який у подальшому визначив долю свого народу і припинив війну між людьми та драконами. Тепер всі живуть у мирі та злагоді. Наш герой Иккинг разом зі своїм драконом Беззубиком, відкривають нові місця, розважаючись, випробовують нові винаходи. Як-то раз вони знаходять крижану печеру, де живуть ціла раса диких драконів. Вони розуміють, що скоро їх чекає війна, і знову доведеться захищати своє село.
Автор: adminko, додано 24-12-2017, 14:10
Відгуків 1
Переглядів: 9 715

Як приборкати дракона 2 (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
zombie 8 червня 2017 11:46
Із задоволенням дивився першу частину цього мультфільму, тому не зміг пройти повз другу. У центрі всього і раніше протистояння драконів і вікінгів. Дракони продовжують нападати на села, спалювати поля, красти худобу, чому протистояли люди, використовуючи різні методики. Зрозуміло, що в більшості випадків люди програвали. Іккінга не відноситься до тих, хто готовий воювати з драконами, та й могутнім вікінгом виснаженого юнака назвати складно. Він не тільки не володіє мечем, але й не прагне ставати вікінгом. Несподівано він виявив в собі талант втихомирювати драконів, робити їх ручними, що в майбутньому дозволило припинити війни. Тепер воїни і дракони живуть в світі.

У Іккінга з'явився чарівний друг Беззубик, з яким він відкриває для себе неймовірні місця. Друзі відмінно розважаються, подорожують, відчувають деякі винаходи. Виявлення печери з дикими драконами означає тільки одне - людей чекає нова війна, і це протистояння буде найсильнішим. Зауважу, що фільм можна дивитися разом з дітьми - вони точно залишаться в захваті від чарівного дракончика з сильним характером і спрагою допитливості.
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: