Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Поліцейський з рубльовки (2016)

Поліцейський з рубльовки (5 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Поліцейський з рубльовки (5 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Гриша Ізмайлов – головний герой серіалу «Поліцейський з Рубльовки», якого призначили дільничним у непростому місці. Але це далеко не неблагополучних райончик, а самий елітний район Москви – Рублівка. У цьому світі багатих людей, все вирішують зв'язки, гроші і статус. А Гриша володіє властивістю вирішувати проблеми своїми руками і зухвалою промовою.

Йому буде дуже непросто освоїтися там. Гриші доведеться нерідко порушувати свої повноваження, щоб залагодити труднощі, мешканців Рубльовки. Барвиха ні один раз спробує зламати твердий Гришин характер і його вдачу. Але вийде це в неї? Щоб дізнатися це, потрібно дізнатися Гришу краще: він молодий, дуже гарний, привабливий, матиме будь-яку дівчину. Але дуже самотній і досить азартна службовець поліції. До всього що відбувається в житті ставитися скептично. Ще у нього є молодша сестра, яку він постійно змушений був виручати з її витівок.
Автор: zombie, додано 13-03-2019, 22:39
Відгуків 0
Переглядів: 765 913

Поліцейський з рубльовки (5 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: