Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гаррі Браун (2009)

Гаррі Браун (2009) онлайн українською

Дивитися повний фільм Гаррі Браун (2009) безкоштовно з українським дубляжем. «Гаррі Браун» прожив довге, насичене подіями життя. Мабуть, навіть занадто насичене. Адже цей ніколи не сумує чоловік не боявся ні Бога, ні Чорта, завжди і за будь-яких обставин продовжуючи гнути свою лінію. Але містер Браун ніколи і ні про що не шкодував, до останнього вважаючи що все зробив правильно. І ось тепер, коли вік Гаррі вже давно перевалив за позначку в 50 здавалося б, саме час зупинитися і трохи заспокоїтися. Але не тут-то було. Адже до цього часу життя докорінно змінилася. Втім, як і смерть. Раніше люди покидали цей світ виключно з-за важких хвороб, яких-небудь аварій або випадкової кулі на худий кінець. А сьогодні всіх вбивають наркотики, алкоголь і тотальна байдужість всіх до всіх. З-за якого Гаррі втратив усіх, хто був для нього по-справжньому доріг – дружину, доньку, друга

Залишившись абсолютно один, Браун вирішує помститися сучасному суспільству за його збоченість, дикість і апатію. І наостанок свого життєвого шляху змусити цей прогнилий світ заплатити за всю біль і страждання.
Автор: adminko, додано 27-09-2017, 12:38
Відгуків 0
Переглядів: 2 727

Гаррі Браун (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: