Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Красиві істоти (2000)

Красиві істоти (2000) онлайн українською

Дивитися повний фільм Красиві істоти (2000) безкоштовно з українським дубляжем. Коли Петула і Дороті зустрілися, у кожній з них життя був важкий період – час максимального відчаю і розчарування. Який межував з думками про самогубство. І все з однієї і тієї ж причини – через любов. А точніше з-за хлопців, в яких дівчата колись були закохані. І які тепер доставляли тільки біль, страждання і суцільні розчарування на Жаль, у обох дівчат була патова ситуація – так як один з них виявився садистом, а інший підсів на наркотики порвати ці ущербні відносини було неможливо В кінцевому підсумку вилив один одному душу, та запивши своє горе черговою порцією спиртного, «Красиві істоти» вирішили, що їхні благовірні не варті таких переживань і страждань. І прийшла пора від них позбавлятися будь-яким шляхом. Включаючи той самий, про який може подумати тільки доведений до крайньої стадії відчаю людина

Позбутися від Тоні – хлопця Дороті виявилося простіше простого. А ось з бойфрендом Петулы подруг по нещастю довелося добряче повозитися Але варто було їм тільки зітхнути з полегшенням і почати нове життя, як минуле несподівано потягнуло дівчат на дно. Адже виявилося, що мертва людина може принести набагато більше проблем, ніж живий.
Автор: zombie, додано 27-03-2018, 00:50
Відгуків 0
Переглядів: 1 727

Красиві істоти (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: