Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Кров Аарона (2016)

Кров Аарона (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Кров Аарона (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Життя Аарона перетворилася в кошмар, після тієї жахливої аварії. В якій частково з його вини, загинула дружина. Залишивши чоловіка один на один з їх дванадцятирічним сином Тейт, які страждають на гемофілію. Ця важка хвороба вимагала постійної уваги і особливої обережності, адже будь-яка травма могла обернутися справжньою трагедією. І в кінцевому підсумку саме це і сталося – чергова бійка зі шкільним хуліганом, донимающим хлопця з-за його особливості, обернулася серйозною травмою та втратою великої кількості крові.

Лікарі зробили все, щоб врятувати підлітка. І все-таки змогли поставити хлопця на ноги. Правда після повернення з лікарні він став вести себе досить дивно – у Тейта виявилася підвищена чутливість до сонячного світла, і схильність до агресії. Як виявилося пізніше, зовсім не як побічний ефект від операції – витративши всю «Кров Аарона» і під час переливання стороннього сировини хлопця заразили порфірією – хворобою, більш відомої як вампіризм. І тепер поступово Тейт перетворюється на справжнього кровососа – вампіра з численних легенд і казок. Які не тільки існують, але й живуть пліч-о-пліч з людьми – своїми жертвами і кормовою базою.
Автор: zombie, додано 11-06-2017, 00:29
Відгуків 0
Переглядів: 1 417

Кров Аарона (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: