Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ ОА (2017)

ОА (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу ОА (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Прерія Джонсон — молода сліпа дівчина, чиє життя нагадує заплутаний клубок ниток. Будучи вдочерили прийомними батьками, головна героїня вперто вірить в існування люблячого батька російського походження. І тільки надія в тандемі з вірою допомагають дівчині жити й рухатися далі, як би не складалися обставини на її шляху. Не рідко Прерія змушена опинитись на грані між життям і смертю — наприклад, під час автомобільної катастрофи, під час якої автобус разом з дівчиною перекинувся, вилетів за межі траси і впав у воду. Але навіть після цього головна героїня не вгамовується і ні на хвилину не зраджує свої принципи, цілеспрямовано продовжує рухатися до наміченої мети — втікши від прийомних батьків, вона тривалий проміжок часу продовжує поневірятися по світу, виступати біля входу метро і ледве зводити кінці з кінцями.

Поки одного разу не зустрічає чоловіка, чиї знання про життя Прерії дивують, адже йому відомо не тільки перебування дівчини в стані коми, але і її розмови на тому світі. Здається, він знає про неї все, в той час, як сама дівчина не відчуває по відношенню до нового одному ні краплі сумніву. Тільки опинившись у будинку чоловіка, Прерія з жахом розуміє, що опинилася в «павукових» лапах — головна героїня стає полонянкою, щодня відчуваючи на собі експерименти. Як і інші невільниці, дівчині не раз доводиться випробовувати на собі дію спеціальних газів. Одні спрямовані на підпорядкування, інші — впливають на пам'ять, змушуючи мешканок будинку все забути. Тих, хто не витримав випробувань, господар закопує в саду. Але одного разу Прерія робить безуспішну спробу втекти, чоловік ловить її і наносить удар по голові, в результаті чого дівчина знаходить зір, а разом з нею і надприродні здібності.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: adminko, додано 30-03-2019, 13:54
Відгуків 0
Переглядів: 8 300

ОА (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: