Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Рейд: Куля в голові (2017)

Рейд: Куля в голові (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Рейд: Куля в голові (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Нудьгуючі з причини відсутності клювання, місцеві рибалки були сильно здивовані, коли труп хлопця, який прибило до берега припливом, виявився не зовсім трупом – тіло ще зберігало ознаки життєдіяльності. Не менше здивувалися і лікарі, коли оглядали потерпілого травми голови не сумісні з життям, загальне виснаження організму і вода в легенях

Але всупереч всьому незнайомець вижив. Правда пролити світло на загадку своєї появи не зміг – у хлопця була посттравматична амнезія. Не пам'ятаючи навіть власного імені, він чомусь був упевнений, що перебуває в смертельній небезпеці. І від того, як швидко він зможе встати на ноги і знову знайти пам'ять залежить його життя. І, на жаль, виявився прав. Адже як тільки новини про появу дивного пацієнта розповзлися містом, до острова причалив корабель з «небезпечними людьми на борту – за незнайомцем був посланий «Рейд: Куля в голові» не переконала бандитів у смерті свого ворога. І отримавши інформацію про те, де було виявлено тіло розшукуваного бідолахи, вони вирішили особисто упевнитися в його смерті. Ну, або зробити так, щоб ця смерть відбулася і на цей раз була остаточною.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 9-05-2017, 04:13
Відгуків 0
Переглядів: 4 364

Рейд: Куля в голові (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: