Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Переправа (2016)

Переправа (2016) онлайн українською

Fuglene over sundet
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Історичні, Драми
  • Країна: Днія
  • Тривалість: 94 хв. /01:34
  • Режисер: Ніколо Донто
Дивитися повний фільм Переправа (2016) безкоштовно з українським дубляжем. в"> Н Дворі 1943 рік. Нцисти все більше лютують у своїй ненвисті до євреїв, влштовуючи мсові стрти, переслідувння і гоніння. Нвіть у Копенггені поповзли чутки, що незбром всіх єврейських дітей плнує депортувти з крїни в концтбори Швеції. Чутки, які дуже швидко перетворилися в рельність – н вулицях міст і селищ з'явилися озброєні до зубів люди, розшукуючи і відловлюючи всіх предствників семітської нціонльності.

В смому центрі стискльного кільця смерті виявився Арне Иткин – відомий джзовий музикнт зі своєю сім'єю. Притиснуті до стінки нелюдським Гестпо, вони нмгються вибртися з-під облоги. Сподівючись лише н допомогу небйдужих людей, і місцевих риблок. Силми і зусиллями яких бул оргнізовн підпільн «Перепрв» - остння ндія євреїв збртися з рідного міст в якесь поки ще безпечне місце. Првд, длеко не всі з зустрічних людей виявляються тими, з кого себе видють і готові допомгти незнйомцям. Деякі воліють прцювти н Німеччину, вигідно обмінюючи відомості про втікчів н влсну свободу.
Автор: adminko, додано 6-03-2017, 20:04
Відгуків 0
Переглядів: 968

Переправа (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий