Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Темне дитя (2017)

Темне дитя (5 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Темне дитя (5 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Ця молода дівчина відчуває себе дуже нещасною, вона дуже страждає і намагається зрозуміти, чому життя так несправедливе. Дівчина спостерігає за іншими людьми, бачить їх усміхнені обличчя і в серцях заздрить чужому щастю. Її не сприятливий душевний та емоційний стан є наслідком тих бід і нещасть, які їй довелося пережити. Проблеми і суворі випробування почалися ще в дитинстві, з того моменту як вона потрапила в притулок. Особливого трагізму всієї цієї ситуації додає той факт, що героїня зовсім не була сиротою. Батьки цієї дівчинки були живі і здорові. Просто в якийсь момент дитина став для них тягарем, і вони вирішили від нього позбавитися.

З тих пір проблеми переслідують її буквально на кожному кроці, перетворивши її життя на суцільні муки. В один із днів дівчина стає свідком жахливої трагедії. На її очах гине дуже схожа на неї молода дівчина і ця ситуація кардинально змінює всю її подальше життя. З незрозумілих причин дівчина вирішує помінятися місцями з загиблої незнайомкою, що призводить до досить сумних наслідків. Героїня з жахом дізнається про існування величезної кількості своїх двійників і цей факт за її твердим переконанням є головною причиною всіх її бід.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: adminko, додано 11-10-2017, 10:31
Відгуків 0
Переглядів: 4 467

Темне дитя (5 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: