Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Бендслем (2009)

Бендслем (2009) онлайн українською

Дивитися повний фільм Бендслем (2009) безкоштовно з українським дубляжем. З самого дитинства Уїлл марив цією музикою – Рок-н-Ролом. Практично не спілкуючись з ніколи особливо не понимавшей хлопця матір'ю, хлопець весь вільний час пише пісні або веде щоденник. Копію якого регулярно надсилає Девіду Боуї. І хоча кумир ніколи не відповідає, Уїлл продовжує писати, сподіваючись, що одного разу зірка все ж таки зверне на нього увагу.

Але після того як мама хлопчика змінила місце роботи, а з ним і проживання, хлопцеві стало не до таких дурниць. Адже йому довелося звикати до нової школи, де Уїлл не був унікумом і чудиком. Адже кожен третій учень, так чи інакше, присвячував себе музиці – навіть дівчата збирали власні групи і виступали на квартирниках і навіть за якісь смішні гроші в місцевому кафе. І одна з них звернула увагу на перспективного новенького, запропонувавши йому стати членом власного колективу. Адже незабаром у школі пройдуть регулярні змагання підліткових груп «Бендслем», для участі в яких фронтмену як раз не вистачало досвідченого гітариста Але шкільний концерт далеко не найважливіше змагання, яке доведеться пережити Уїллу.
Автор: zombie, додано 13-06-2017, 10:30
Відгуків 0
Переглядів: 2 353

Бендслем (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: