Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Аватар 2 (2018)

Аватар 2 (2018) онлайн українською

Дивитися повний фільм Аватар 2 (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Перший опис кінофільму: Фільм Джеймса Кемерона переносить глядача в далеке майбутнє. Весь цей час чоловік не шкодуючи планету, використовує її ресурси по повній. Це призводить до виснаження Землі. Людям доводиться шукати нові шляхи виживання. Вчені з'ясували, що для цього їм потрібно особливу речовину, яку можна знайти тільки в системі Альфа-Центавра на супутнику однієї з планет Пандорі. Там живуть високі гуманоїди, схожі будовою тіла з людиною, але мають синю шкіру. Вони розумні і вірять в силу природи. Наві спокійно живуть на своїй території, розвиваються. Вторгнення людей приносить їм певні незручності. Щоб нейтралізувати можливі негативні наслідки людського проникнення на чужу планету, вчені створили генну мутацію Аватарів. Ці істоти однаково схожі і з людьми, і з Нави. Рухаються вони за допомогою спеціальних людей, що сидять на пульті управління. Але є один нюанс. Керувати таким істотою може лише той, чиї клітини і ДНК використовувалися в створенні цієї істоти. І коли творець одного з Аватарів гине, замінити його пропонують брата-близнюка Джейку, прикутого до інвалідного візка. Джейк приймає участь в пригодах на чужій планеті, допомагає врятувати її жителів від втручання людей і знаходить справжню любов.Альтернативний опис: Події сиквела будуть проходити на тій же багатостраждальній планеті, однак зараз більшість подій будуть зосереджені на океані вигаданої планети. А зміст вже третин серії кіноциклу повідає про планетарну систему Альфа Центавра, в яку, власне, і включена Пандора. У представленій кінороботі розповідається про нового лідера одного з найвпливовіших кланів народом На'ві - Джейка і його дружину. Люди готуються розв'язати справжню війну з мешканцями багатою цінними родовищами планети. Якщо в попередній серії вони билися з порівняно невеликим армійським підрозділом, то цього разу синім мешканцям планети доведеться мати справу з цілим військом людей. Більшість битв пройдуть під водою, на дні океану. Щоб краще познайомитися з бразильськими тропічними лісовими хащами, з яких взято образ планети, Кемерон разом з кіногрупою відправився туди, щоб поспостерігати за побутом, що населяють ті землі місцевих племен. До того ж кінорежисер занурився на океанське дно, щоб побачене їм там стало музою для створення океанського дна планети. Після минулої експедиції, режисера офіційно визнали 3-им людиною, який виконав таке занурення в найглибшу западину планети. Ще більш строката природа, ще незвичайні звірі, ще масштабніші битви і все це в представленому кінопроекті!

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: adminko, додано 10-05-2017, 10:06
Відгуків 0
Переглядів: 61 944

Аватар 2 (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: