Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Морська поліція: Лос-Анджелес (2016)

Морська поліція: Лос-Анджелес (10 сезон) онлайн українською

NCIS: Los Angeles
Дивитися всі серії серіалу Морська поліція: Лос-Анджелес (10 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Дії даного телевізійного серіалу відбуваються га території міста Ангелів. В центрі сюжету знаходяться спеціальні агенти. Тут працюють найкращі майстри в області стеження і лову небезпечних зловмисників. Одним з головних дійових осіб є представник сильної статі по імені Джі Каллен – кращий працівник, готовий зробити все для того, щоб в його рідному місті Ангелів запанував порядок. Спільно зі своїм колегою, колишнім морпіхів, який побував у величезній кількості гарячих точок, феноменально змінюються і проникають в кримінальні угруповання.

Молодим людям у їх справі надають допомогу спецагенти на ім'я Кейсі Блай і Нейт Генц. Кейсі – володіє харизмою хоробра представниця слабкої статі, яка прийняла рішення боротися за порядок, після того, як її тато, колишній морпех, помер в бою. Після пережитої трагедії Кейсі бажає зірвати свою злість. А Нейт є компанійським хлопцем, він товариський, і завдяки його старанням колектив досі разом, так як щодня відбуваються сутички і чвари, а крім нього згладити гострі вугілля більше нікому. Незабаром у хлопців на дорозі виникає гідний суперник, перемогти можна, лише згуртувавшись, однак, незважаючи на те, що працівники відділу – геніальні агенти, вони досить різні.
Автор: adminko, додано 19-03-2019, 19:07
Відгуків 0
Переглядів: 14 131

Морська поліція: Лос-Анджелес (10 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: