Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Марс атакує! (1996)

Марс атакує! (1996) онлайн українською

Дивитися повний фільм Марс атакує! (1996) безкоштовно з українським дубляжем. Багато хто скептично налаштовані дослідники космосу підтримували резонне припущення про те, що посилати в нескінченну чорноту супутник з координатами землі і привітанням всіх відомих мовах – це велика помилка. І незабаром все населення планети зрозуміло наскільки велика. Адже контакт з прибульцями відбувся всього через кілька років після того, як супутник був втрачений в глибокому космосі а вчені ще не встигли підготуватися до контакту.

Однак марсіани виявилися зовсім не такими, якими їх звикли представляти вчені. Вища раса виявилася ще більш відчайдушною і агресивною, ніж навіть прості земні придурки. В результаті над людством нависла загроза повного винищення з попередніми приниженнями і насмішками. Адже «Марс атакує!», а марсіани виявилися дуже винахідливими в знаходженні веселощів у винищенні цілої планети. І лише по чистій випадковості один хлопець, який вирішив наостанок побачитися зі своєю бабусею, винайшов дієвий спосіб знищення інопланетних загарбників. Який виявився досить простий у застосуванні.
Автор: zombie, додано 13-06-2017, 23:01
Відгуків 0
Переглядів: 4 117

Марс атакує! (1996) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: