Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ангели Чарлі (2000)

Ангели Чарлі (2000) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ангели Чарлі (2000) безкоштовно з українським дубляжем. Нступного рзу зустрівши чрівну і грціозну дівчину н вулиці, і думючи підійти познйомитися – тричі посовещйтесь зі своїм внутрішнім чуттям. Адже це можуть бути Нтлі, Ділн, бо Алекс – члени спецільного підрозділу секретної служби, професійні шпигунки і безжльні вбивці. Будучи звербовні і підготовлені особисто Чрлі, вони отримли кодове ім'я «Ангели Чрлі», і були зібрні спецільно для виконння нйбільш склдних, небезпечних і зплутних місій. Тих, перед якими псують нвіть крщі генти ЦРУ – міцні, сильні, і, н жль, твердолобі.

Чрівні у своєму умінні звблювти, чрівні крсуні, вони однково добре володіють пудрою і новітніми лзерними втомтми, з одного легкістю розкривють сумочку і витіювтий сейф. А вже тим, хто ств їх метою можн тільки поспівчувти – від цієї чудової крси немє ні порятунку, ні зхисту. Але одного рзу Ангели Чрлі встряють у хлепу, як виявляється зндто склдною і зплутною нвіть для них. Адже деякі впливові персони вирішили зігрти спецпідрозділом в «шшки», розмінюючи три цінні пішки н лсу «дмку».
Автор: adminko, додано 19-09-2018, 05:57
Відгуків 0
Переглядів: 1 614

Ангели Чарлі (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий