Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ангели Чарлі (2000)

Ангели Чарлі (2000) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ангели Чарлі (2000) безкоштовно з українським дубляжем. Наступного разу зустрівши чарівну і граціозну дівчину на вулиці, і думаючи підійти познайомитися – тричі посовещайтесь зі своїм внутрішнім чуттям. Адже це можуть бути Наталі, Ділан, або Алекс – члени спеціального підрозділу секретної служби, професійні шпигунки і безжальні вбивці. Будучи завербовані і підготовлені особисто Чарлі, вони отримали кодове ім'я «Ангели Чарлі», і були зібрані спеціально для виконання найбільш складних, небезпечних і заплутаних місій. Тих, перед якими пасують навіть кращі агенти ЦРУ – міцні, сильні, і, на жаль, твердолобі.

Чарівні у своєму умінні зваблювати, чарівні красуні, вони однаково добре володіють пудрою і новітніми лазерними автоматами, з одного легкістю розкривають сумочку і витіюватий сейф. А вже тим, хто став їх метою можна тільки поспівчувати – від цієї чудової краси немає ні порятунку, ні захисту. Але одного разу Ангели Чарлі встряють у халепу, яка виявляється занадто складною і заплутаною навіть для них. Адже деякі впливові персони вирішили зіграти спецпідрозділом в «шашки», розмінюючи три цінні пішаки на ласу «дамку».
Автор: adminko, додано 1-12-2018, 04:47
Відгуків 0
Переглядів: 5 557

Ангели Чарлі (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: