Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ангели Чарлі 2: Тільки вперед (2003)

Ангели Чарлі 2: Тільки вперед (2003) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ангели Чарлі 2: Тільки вперед (2003) безкоштовно з українським дубляжем. Багато думаю, що найнебезпечніше, потужне і забійної зброя, якою володіє США – це ядерні боєголовки. Ах, як же вони помиляються! Адже жодна металева болванка, нехай навіть начинена радіоактивними речовинами не зрівнятися з секретним підрозділом «Ангели Чарлі 2: Тільки вперед» єдиний девіз яких. Розумні, граціозні і спритні, вони легко відправляють людей до бога на уклін. При цьому роблячи це з властивою жінкам красою і граціозністю.

І підопічні Чарлі отримують нове доручення – знайти того, хто організував викрадення титанових болванок з секретними урядовими даними. На цих носіях інформації, окрім іншого документного сміття, зберігалася вся база програми «захист свідків». Якби вона на чорному ринку, це загрожує колосальними наслідками і крахом всієї пенітенціарної системи в національних масштабах. Тому Наталі, Ділан і Алекс повинні не тільки знайти зберігач інформації, але і «підчистити» довгий слід небажаних свідків, причетних до цієї справи. Що буде досить непросто зробити. Адже у викраденні замішаний противник рівний, або навіть перевершує по силам спецзагін «Ангелів».
Автор: zombie, додано 30-11-2018, 21:43
Відгуків 0
Переглядів: 3 482

Ангели Чарлі 2: Тільки вперед (2003) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: