Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Чорна Пантера (2018)

Чорна Пантера (2018) онлайн українською

Дивитися повний фільм Чорна Пантера (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Споконвіку в Ваканді не було спокою. Адже природа навіщо-то щедро наділила цю дику Африканську землю корисними копалинами – рідкісними металами, здатними творити дива з гравітацією. Із-за чого багато кочові племена варварів, орди іноземних загарбників і банди сміливих грабіжників вторгалися в землі Ваканди збираючись збагатитися за рахунок її надр. Але завжди на захист корінних жителів багатих земель ставала «Чорна Пантера» - дух Африканської савани, породжений природою захисник людей. Легенди про якого дійшли до наших днів, як дійшла до нього і Ваканда – нині багате, розвиваюче місто. Але ніякі чутки або міфи не зможуть зупинити людську жадібність і спрагу наживи. Тому в багатих корисними копалинами землях знову з'являються охочі до грошей загарбники, які висувають свої претензії на земні надра. І усвідомивши, що на цей раз «Чорна Пантера» навряд чи з'явиться, щоб захистити їх, принц Ваканди власноруч вирішує дати відсіч вандалам, примірявши на себе стару чорну маску, і тим самим пожвавивши легенду...

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: adminko, додано 4-05-2018, 23:34
Відгуків 1
Переглядів: 14 159

Чорна Пантера (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
росава 19 лютого 2018 00:49
Озвучка жахлива! Картаву дубльоршу нереально витримати більше 20-ти хвилин...
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: