Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ворон 2: Місто ангелів (1996)

Ворон 2: Місто ангелів (1996) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ворон 2: Місто ангелів (1996) безкоштовно з українським дубляжем. За життя Еш був простим законослухняним громадянином. Але іноді навіть з самими порядними людьми трапляються неприємні історії. Так, повертаючись додому з роботи, чоловік став випадковим свідком жорсткої бандитської розправи над якоюсь людиною. А свідків, як водиться, треба прибирати. В результаті злочинці, які помітили Еша, вирахували роботягу, і увірвалися до нього в будинок. Вкравши самого свідка і його маленького сина, бандити без докорів сумління втопили обох в колодязі, зв'язали по руках і ногах.

Змучена душа батька, який безсило спостерігав за стражданнями сина, не знайшла спокою в потойбічному царстві. Тому домовившись з провідником світу мертвих – вороном, Еш повертається назад в іпостасі духа помсти. Йому належить повернути боржок, і знайти бандитів, які зробили таке з його сином і ним самим, поодинці відправивши їх до бога на уклін. І в цьому Ешу береться допомагати місцева художниця, яка після повернення месника в світ живих починає бачити Еша у снах. Але парочка бандитів, ще все, що повинен зробити «Ворон 2: Місто ангелів» повний всякої падали, у тому числі сектантів і культистів, які вже давно своїми діями заслужили окремий котел в пеклі. Куди Ешу і доручено їх негайно доставити.
Автор: zombie, додано 14-06-2017, 10:30
Відгуків 0
Переглядів: 2 166

Ворон 2: Місто ангелів (1996) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: