Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дж. Едгар (2011)

Дж. Едгар (2011) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2011
  • Жанр: Кримінал, Драми, Біографії
  • Країна: США
  • Тривалість: 137 хв. /02:17
  • Режисер: Клінт Іствуд
Дивитися повний фільм Дж. Едгар (2011) безкоштовно з українським дубляжем. Джон Едгр Гувер – спрвжній герой, людин-епох для бгтьох своїх співвітчизників тк і злишився ніким – незнйомцем з крсивим і гучним ім'ям. Яке чомусь увічнено в ннлх історії. Але це ознчє тільки те, що свою роботу він усе-тки робив не просто н «відмінно», в кільк рзів крще. Адже з життя Джон був впливовішими будь-якої людини в світі, нйбільш знчимою фігурою в історії.

Переживши вісім президентів і три великих війни, він був фктичним творцем і глвою ФБР – нйвідомішого првозхисного бюро. Н цій посді він кільк рзів рятувв рідну крїну, може нвіть і світ, від серйозних небезпек і згроз. І кожен свій день «Дж. Едгр» проживв зрди мільйонів простих мерикнців, які може нвіть і не здогдувлися про його існувння. І нехй у своїй роботі Джон нерідко ствв причиною бгтьох суперечок у верхх уряду, думки про його особистості коливлися від генія до псих, він н влсному поті і кров'ю створив непорушну стіну добр і спрведливості, як відгородил згрози і жхи рельного світу від простих мерикнців. І хоч при її створенні нерідко доводилося спотворювти фкти, і зходити длеко з межу зкону, борючись з погрозми як спрвжніми, тк і вигдними, все, що він робив, було зрди безпеки і тихого сну своєї великої крїни.
Автор: adminko, додано 29-04-2018, 21:21
Відгуків 0
Переглядів: 958

Дж. Едгар (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий