Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Анаконда (1997)

Анаконда (1997) онлайн українською

Дивитися повний фільм Анаконда (1997) безкоштовно з українським дубляжем. Для вивчення корінних племен аборигенів міжнародний дослідницький центр надсилає вплав по амазонці корабель, начинений спеціальною технікою і повним штатом учених-місіонерів, які добровільно погодилися на тривале відрядження. Але не допливши і половину шляху до мети, дослідники знаходять на річці, в неживих і диких місцях, свого земляка у розбитому кораблі.

Прикинувшись вченим, хлопець умовляє команду взяти його до себе на борт, і виділити місце в складі експедиції. Але як пізніше виявилося, його цілі розрізняються з намірами команди дослідницького корабля, а до аборигенів і тим більше їх життя чоловікові немає рішуче ніякої справи. Він прибув в амазонку з єдиною метою – знайти і убити величезну змію, яка мешкає в самому центрі джунглів. Що само собою накликає на вчених величезну небезпеку. Адже багато років «Анаконда» була власником тутешніх місць, і вона нітрохи не рада чужинців на своїй мисливській території, які до того ж несуть загрозу для життя повзуна неймовірних розмірів, а значить чужинці поплатиться за свою зухвалість і сміливість.
Автор: adminko, додано 15-06-2017, 10:56
Відгуків 0
Переглядів: 5 488

Анаконда (1997) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: