Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Анаконда 2: Полювання за проклятою орхідеєю (2004)

Анаконда 2: Полювання за проклятою орхідеєю (2004) онлайн українською

Дивитися повний фільм Анаконда 2: Полювання за проклятою орхідеєю (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Коли перші дослідники, які вивчають флору і фауну аборигенів амазонки, повернулися додому з величезною кількістю інформації для роздумів, її частина просочилася в вільний доступ. Так, із записок одного першопрохідника стало відомо, що на острові Борнео ростуть рідкісні квіти – чорні орхідеї. Володіючи сильним лікувальним ефектом, вони мають велику цінність для фармакологічних компаній. Тому, найбільша з них вирішує спонсорувати власну експедицію на віддалений клаптик суші в пошуках дорогоцінних кольорів.

Щойно прибувши на місце, дослідники підтверджують чутки про чорної орхідеї, знайшовши її перший невеликі зразки. А найцінніші екземпляри, судячи з тенденції збільшення, ховаються в самому серці джунглів. На жаль для мисливців за квітами, там же вже безліч років проживає величезна змія «Анаконда 2: Полювання за проклятою орхідеєю» для якої стане відмінним приводом ситно пообідати. Повзун не без підстав вважає себе господарем тутешніх країв. І він сильно зрадіє (якщо зміям властиво відчувати радість), коли дізнається, що прямо в його мисливські угіддя по своїй волі прибуває нова група сміливих дослідників, ще смачніше і соковитіше попередньої.
Автор: zombie, додано 15-06-2017, 10:56
Відгуків 0
Переглядів: 8 746

Анаконда 2: Полювання за проклятою орхідеєю (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: