Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Анаконда 3: Ціна експерименту (2008)

Анаконда 3: Ціна експерименту (2008) онлайн українською

Дивитися повний фільм Анаконда 3: Ціна експерименту (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Незважаючи на численні втрати під час експедиції в пошуках лікувальних чорних орхідей, фармакологічна компанія, яка належить одному амбітному мільйонерові, зовсім не збиралася відступати від своїх досліджень. До того ж відкриття гігантського роду змій, які тривалі роки вживаючи чорну орхідею в їжу зросли до неймовірних розмірів, відкривало перед фармакологією нові перспективи.

Використовуючи навчених людей, компанії вдалося побудувати дослідну базу в самому центрі острова, і відловити кілька відмінних зразків великих змій для дослідження. Піддаючись численним експериментам і вивченням, анаконди тривалий час мутували в катівнях наукового комплексу. І в кінцевому підсумку одна з них стала настільки спритної, розумною і сильною, що зуміла втекти з-під скальпеля вчених. Представляючи величезну цінність для науки, і не меншу загрозу для репутації фармакологічної компанії, «Анаконда 3: Ціна експерименту» над якою стала втрата цінних зразків була оголошена в розшук. А по її сліду незабаром вирушила команда професійних найманців, яким було обіцяно величезну винагороду за повернення гігантського повзуна.
Автор: zombie, додано 3-06-2018, 11:36
Відгуків 0
Переглядів: 4 385

Анаконда 3: Ціна експерименту (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: