Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Тачки 3 (2017)

Тачки 3 (2017) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Тачки 3 (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Довгий чс Блисквк Мкквін був нйшвидшим втомобілем в світі. І хоч він не відрзу вигрв Кубок Поршня, поступившись більш хитрим і підлому учснику, своєї мети він все ж тки досяг – довів всім, що крще гонки в світі просто не існує. Звичйно, з чсів Хдсон Хорнет – доброго приятеля і вчителі Мкквін.

Але прогрес не стоїть н місці. І незбром н світовій спортивній рені з'являється нов, покрщен модель гоночного втомобіля – Шторм. Перевжючий Мкквін потужності, мневреності т керовності, він перемгє в гонці з гонкою, поступово підбирючись до головного трофею – Кубк Поршня. Який, без сумнівів, мє всі шнси збрти собі. Адже вже після тренувльного зїзду стє зрозуміло, що швидкістю і верткостью Мкквіну не вигрти у свого конкурент. З-з чого досвідчений гонщик впдє в депресію, і мйже не звертє увги н те, що його друзі «Тчки 3» нмгються йому допомогти. Втртивши впевненість і віру в себе, він прогрє гонку з гонкою. І якщо тк тривтиме і длі, то незбром червоний гонщик втртить титул нйшвидшого втомобіля у світі.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 23-10-2017, 18:29
Відгуків 5
Переглядів: 23 915

Тачки 3 (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

Загрузка...
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Оксана 9 серпня 2017 13:44
Якщо ви пишете що мультфільм Українською, то будласка ставте зарпис українською ! А неставите Російською, ви обманюєте чесних людей. Ваш сайт FILM-UA/. То будь-ласка повідайте своїй назві. Я на майбутне ніколи більше невідвідаю ваш сайт, через вашу невідповідність дійсності. Будь-ласка навчіться відповідати за свої написи!
zombie 9 серпня 2017 16:06
В описі вказано що мультфільм російською мовою, а все інше то наше бачення сайту, бо в майбутньому як тільки виходить українська озвучка, ми її замінюємо. Ви Оксано халявщиця, ви хочете все задарма і небажаєте платити за перегляд, тому Ви повернетися обов'язково)))
Monk 3 жовтня 2017 20:34
Шановний пане zombie.
Я просто вимушений Вам виголосити свою вдячність за попередній комент. Дуже влучно сказано і підмічено)))
Скоропадський 4 жовтня 2017 11:29
Сайт-гівно! Для чого писати, що переклад українською?
zombie 17 жовтня 2017 10:49
Скоропадський - та в сраці ми тебе бачили

а для всіх інших відвідувачів, додана українська озвучка, приємного перегляду))
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий