Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Тачки 3 (2017)

Тачки 3 (2017) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Тачки 3 (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Довгий час Блискавка Макквін був найшвидшим автомобілем в світі. І хоча він не відразу виграв Кубок Поршня, поступившись більш хитрим і підлому учаснику, своєї мети він все ж таки досяг – довів всім, що краще гонки в світі просто не існує. Звичайно, з часів Хадсона Хорнета – доброго приятеля і вчителі Макквіна.

Але прогрес не стоїть на місці. І незабаром на світовій спортивній арені з'являється нова, покращена модель гоночного автомобіля – Шторм. Переважаючий Макквіна потужності, маневреності та керованості, він перемагає в гонці за гонкою, поступово підбираючись до головного трофею – Кубка Поршня. Який, без сумнівів, має всі шанси забрати собі. Адже вже після тренувального заїзду стає зрозуміло, що швидкістю і верткостью Макквіну не виграти у свого конкурента. З-за чого досвідчений гонщик впадає в депресію, і майже не звертає уваги на те, що його друзі «Тачки 3» намагаються йому допомогти. Втративши впевненість і віру в себе, він програє гонку за гонкою. І якщо так триватиме і далі, то незабаром червоний гонщик втратить титул найшвидшого автомобіля у світі.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 23-10-2017, 18:29
Відгуків 3
Переглядів: 99 502

Тачки 3 (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Monk 3 жовтня 2017 20:34
Шановний пане zombie.
Я просто вимушений Вам виголосити свою вдячність за попередній комент. Дуже влучно сказано і підмічено)))
Скоропадський 4 жовтня 2017 11:29
Сайт-гівно! Для чого писати, що переклад українською?
zombie 17 жовтня 2017 10:49
Скоропадський - та в сраці ми тебе бачили

а для всіх інших відвідувачів, додана українська озвучка, приємного перегляду))
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: