Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Анаконда 4: Кривавий слід (2009)

Анаконда 4: Кривавий слід (2009) онлайн українською

Дивитися повний фільм Анаконда 4: Кривавий слід (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Після втечі величезних змій з катівень фармакологічної лабораторії, по слідах повзунів було відправлено величезна кількість наемничьих загонів. Адже виробник еліксиру молодості розумів, що зловити мутованих хижаків буде не так-то й просто. До того ж з дослідницького комплексу ушилися відразу самець і самка, а це означає, що потрібно поквапитися, поки у змій не почався період спарювання.

Але незважаючи на всі спроби найманців наздогнати, або тим більше зловити величезних змій їм так і не вдалося – експедиція була знищена агресивними повзунами. Але великі корпорації не звикли здаватися і відступати. У підсумку нагорода за упіймання втікачів піддослідних зростала з кожним днем, так само як і кількість охочих випробувати удачу і спробувати себе в ролі змієлова. І незабаром у центр джунглів, туди де ховається «Анаконда 4: Кривавий слід» вів нових приїжджих шукачів удачі аж від самої зони висадки на березі. А після того, як з зміїних яєць вилупилося нове потомство повзунів, мисливці і видобуток і зовсім помінялися місцями. Адже малюкам потрібно щось їсти, і человечинка є найкращим делікатесом.
Автор: adminko, додано 23-10-2017, 21:21
Відгуків 0
Переглядів: 3 477

Анаконда 4: Кривавий слід (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: