Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Озеро Шімер (2017)

Озеро Шімер (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Озеро Шімер (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Він міг би зробити кар'єру приголомшливого столичного копа або навіть агента ФБР. Якби був більш дружелюбний, дипломатичний, хитрий і гнучкий. Але цей хлопець вирішив залишитися на посади шерифа забутого богом містечка, натомість зберігши непохитну віру в свою правоту і вірність власним принципам. Які виглядають приблизно так – «кожен порушник повинен отримати заслужене покарання за всією суворістю закону». Навіть якщо це простий п'яний дебошир з місцевого бару, розбив кілька казенних кухлів (хоча в провінційному містечку нічого більш серйозного ніколи не траплялося). Але вперше за багато років «Озеро Шімер» потрапило в кримінальну хроніку не тільки області, але і штату. Адже тут скоєно тяжкий злочин, винні в якому не зумівши залишити околиці залягли на дно десь неподалік. Це виклик місцевому шерифові, особистий плювок, на його начищений до блиску мундир. І для бравого правоохоронця це справа обов'язково стане перемогою всієї його життя. Якщо, звичайно, він зможе знайти злочинців і відправити їх за ґрати, що, природно, зовсім не входить в їх плани.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: adminko, додано 15-06-2017, 11:08
Відгуків 0
Переглядів: 2 272

Озеро Шімер (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: