Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Рік змін (2015)

Рік змін (2015) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Комедії, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 93 хв /01:33
  • Режисер: Stephen Suettinger
Дивитися повний фільм Рік змін (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Колись Оуен був крутим тусовщиком – відв'язною сміливцем, душею компнії і хлопцем, без якого не обходился жодн вечірк. Але роки йшли, і поступово дорослішючи з веселого студент шибйголов перетворюввся в інфнтильного лкоголік, соціопт, і втрченого для суспільств людини. Що перестло бути привбливим і веселим. І від Оуен поступово відвернулися всі – спочтку дружин, збрвши з собою мленького син до якого хлопцеві не було ніякого діл, потім друзі. Нвіть товриші один з іншим дорослішли й облштовувлися в житті, злишючи свою гучну компнію. І в кінцевому підсумку не злишилося нікого

Але це нітрохи не зупиняло Оуен від того, щоб продовжувти своє плномірне пдіння. І одного рзу під новий рік добряче випивши, він знову пустився в героїзм і подвиги. Які зкінчилися пдінням з дху будинку, і лікрняним ліжком. І тут, під крпельницями і нглядом лікрів чоловік, нрешті, осінило. Він зрозумів нскільки недосконлий спосіб життя вів, і яку зподіяв біль всім, хто був йому хоч крпельку доріг Тому покинувши здрвницю Оуен твердо вирішив почти «Рік змін», з ним і нове життя з новими цінностями.
Автор: adminko, додано 15-06-2017, 11:08
Відгуків 0
Переглядів: 812

Рік змін (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий