Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Півень і бик (2016)

Півень і бик (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Півень і бик (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Цілими днями Сун пропадав на роботі, намагаючись забезпечити своїх дітей усім найнеобхіднішим. Що зробити у маленької провінційної селі було не так вже і просто для самотнього батька. Тому після своєї основної роботи в автомайстерні, Сун водив вантажівку, займаючись розвезенням товарів, начиння, та інших вантажів. І працюючи в подвійну зміну, він дуже сердився, якщо клієнти намагалися обдурити його і недодати певну суму грошей. Адже від цього залежало виживання його сім'ї.

Під час одного з таких випадків Сун сильно посварився з одним своїм знайомих. І навіть зопалу пообіцяв його вбити. Чого робити, загалом-то, не збирався, а просто ляпнув дурницю розлютившись. Але вже на наступний ранок опонента Суна знайшли вбитим неподалік від його будинку. І, звичайно ж, всі підозри відразу впали на механіка-батька, який вздорил з ним напередодні. А місцева поліція готова була приписати кожному зустрічному повну провину, лише б не возитися з розслідуванням цього каламутного й незрозумілого справи. Тому тепер торжество справедливості в руках самого Суна, який має два дні, щоб обілити своє ім'я і знайти винного. Але чому всі сліди злочину ведуть в таверну «Півень і бик»?
Автор: zombie, додано 16-06-2017, 10:13
Відгуків 0
Переглядів: 1 608

Півень і бик (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: