Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зошит дружби Нацуме (2008)

Зошит дружби Нацуме (6 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Зошит дружби Нацуме (6 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Головний герой серіалу - молодий хлопець по імені Такаше Нацуме. З самого початку його життя склалося незвичайним чином. Все почалося з того, що перед його очима раптом почали з'являтися привиди і демони. Ніхто з його родичів такою здатністю не володів, тому Такаше було нелегко пояснити їм свої бачення. Батьки не вірили йому і сміялися, а після і зовсім вважали за божевільного. Це призвело до того, що Такаше і зовсім припинив розповідати навколишньому про те, що з ним відбувається. Все одно його не зрозуміють і не підтримають, адже дитині спочатку було дуже нелегко справлятися зі своїми страхами.

А незабаром батьки Такаше вмирає, і він залишається один. Юнак покинув рідний дім і почав подорожувати по країні поодинці. Але одного разу хлопчик згадав про будиночку його давно померлої бабусі і вирішив побувати в ньому. Від сусідів хлопець дізнався, що його бабця теж вміла бачити духів і навіть спілкувалася з ними. Але в її будинку з Нацуме стали відбуватися дивні речі - демони, які раніше просто були йому, тепер стали атакувати бідолаху. Поки Такаше не може пояснити причину цього, але незабаром знаходить дивну зошит бабусі, яку вона записувала імена тих переможених нею духів. Щоденник і став розгадкою до війни Такаше з потойбічними силами.
Автор: zombie, додано 23-03-2018, 14:45
Відгуків 0
Переглядів: 2 217

Зошит дружби Нацуме (6 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: