Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зошит дружби Нацуме (2008)

Зошит дружби Нацуме (6 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Зошит дружби Нацуме (6 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Головний герой серілу - молодий хлопець по імені Ткше Нцуме. З смого почтку його життя скллося незвичйним чином. Все почлося з того, що перед його очим рптом почли з'являтися привиди і демони. Ніхто з його родичів ткою здтністю не володів, тому Ткше було нелегко пояснити їм свої бчення. Бтьки не вірили йому і сміялися, після і зовсім ввжли з божевільного. Це призвело до того, що Ткше і зовсім припинив розповідти нвколишньому про те, що з ним відбувється. Все одно його не зрозуміють і не підтримють, дже дитині спочтку було дуже нелегко спрвлятися зі своїми стрхми.

А незбром бтьки Ткше вмирє, і він злишється один. Юнк покинув рідний дім і почв подорожувти по крїні поодинці. Але одного рзу хлопчик згдв про будиночку його двно померлої ббусі і вирішив побувти в ньому. Від сусідів хлопець дізнвся, що його ббця теж вміл бчити духів і нвіть спілкувлся з ними. Але в її будинку з Нцуме стли відбувтися дивні речі - демони, які рніше просто були йому, тепер стли ткувти бідолху. Поки Ткше не може пояснити причину цього, ле незбром знходить дивну зошит ббусі, яку вон зписувл імен тих переможених нею духів. Щоденник і ств розгдкою до війни Ткше з потойбічними силми.
Автор: zombie, додано 23-03-2018, 14:45
Відгуків 0
Переглядів: 918

Зошит дружби Нацуме (6 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий